ATM grupa

MENU

Wystartowały zdjęcia na planie 5. sezonu „Dzielnicy strachu”!

Wystartowały zdjęcia na planie 5. sezonu serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica strachu” – hitowej produkcji Telewizji Puls i ATM Grupy. Premiera jesienią na PULS 2!

Ulubieni dzielnicowi i detektywi śledczy powracają w 52. nowych odcinkach serialu „Dzielnica strachu”! Na widzów PULS 2 czekają jak zawsze mocne, elektryzujące historie prosto z niebezpiecznej dzielnicy Gorczak.

Co wydarzy się w nowym sezonie „Dzielnicy strachu”?

W nowych odcinkach dowiemy się m.in. jaką zemstę planuje Roxi i co ma z tym wspólnego gorczakowski Joker. Ponadto przed dzielnicowymi i śledczymi takie sprawy jak: trupia farma, którą odkryje komisarz Agata Rychlik, sprawa kanibali, czy 100 twarzy Richtera – zaburzonego osobowością mnogą psychopaty, który ucieknie za szpitala siejąc przerażenie. Widzowie zobaczą oczywiście dalsze losy gangu Tadka. Dowiedzą się też, którego syna wybrała „La Mamma” Maria Potoczna (Grażyna Strachota) – Hrabiego (Filip Gurłacz), a może jednak Andrzeja (Andrzej Młynarczyk)?

Śledztwa poprowadzą: detektyw Agata Rychlik (Agata Załęcka), dzielnicowy Andrzej Potoczny (Andrzej Młynarczyk), dzielnicowe Ola Grodziec (Aleksandra Listwan) i Ada Majcher (Jagoda Małyszek), oraz śledczy: Rafał Nocoń (Maciej Kosmala) Tomasz Kaszubski (Tomasz Oświeciński) i Wiking (Marcin Krajewski). W tym sezonie na komisariacie pojawi się nowy dzielnicowy Jan Stanisław Walicki, którego zagra Jasper Sołtysiewicz („Miłość na zakręcie”, „Znaki”, „Czuwaj”), który dołączył do obsady serialu.

Już jesienią Widzowie PULS 2 odkryją, co w nowym sezonie kryje mroczny Gorczak!

 

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X