ATM grupa

MENU

„Dzielnica strachu” – nowy serial telewizji Puls i ATM Grupy

Telewizja Puls i ATM Grupa rozpoczęły zdjęcia do nowego serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica strachu”! W rolach głównych występują: Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Maja Wachowska, Maciej Kosmala, Grażyna Strachota i Filip Gurłacz.

O serialu

„Dzielnica strachu” to pierwsza polska produkcja, której głównymi bohaterami są dzielnicowi oraz tzw. „trudna” dzielnica. W każdym z 40 odcinków widzowie zobaczą mocne, emocjonujące historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście.

Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz – w rolach „La Mammy” i jej syna „Hrabiego”, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem.

Liczymy na duży sukces tego serialu, będziemy go promować oraz intensywnie współpracować z ATM, który gwarantuje wysoką jakość swoich produkcji. Dzielnica strachu to serial, który charakteryzują mocne historie, będzie unikalny i ze znakomitą obsadą”, mówi Dariusz Dąbski, prezes telewizji Puls. „Inwestujemy w produkcję własną i rozbudowujemy ofertę programową naszych obu kanałów – TV Puls i PULS 2. Wierzymy, że Dzielnica strachu  przypadnie do gustu fanom najlepszych seriali kryminalnych”.

„Cieszymy się, że rynek produkcji filmowej rozwija się tak dynamicznie. Widać wyraźnie, że dobry programing stacji spoza Wielkiej Czwórki, może z powodzeniem konkurować z programami, które w prime time umieszczają najwięksi nadawcy”, mówi Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy. „Liczę na to, że Dzielnica Strachu odniesie dla PULSU 2 taki sam sukces, jak Lombard dla TV Puls”.

Ekipa

Za scenariusz serialu odpowiada Maura Ładosz. Reżyserem formatującym jest Mariusz Wojaczek, a producentem kreatywnym: Elżbieta Szafrańska.

„Dzielnica strachu” to pierwszy serial, który Telewizja Puls produkuje dla kanału PULS 2.

Premiera serialu (40 odcinków) jesienią, o godzinie 20:00 – w PULS 2!

Galeria zdjęć

Paweł Jakubek / Puls
Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje