ATM grupa

MENU

Poznajcie obsadę serialu „Zachowaj spokój”!

„Zachowaj spokój” to kolejny serial, który ATM Grupa realizuje dla Netflixa. Główne role, w drugiej polskiej adaptacji powieści Harlana Cobena, grają Magdalena Boczarska i Leszek Lichota. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie?

Obsada serialu

Boczrka i Lichota zagrają szczęśliwe małżeństwo, Annę i Michała Barczyk. Ich syna, Adama, zagra Krzysztof Oleksyn (Rojst’97).

Do swoich ról powrócą Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki, znani widzom z poprzedniej polskiej adaptacji powieści autora, „W głębi lasu”.

W serialu wystąpią również Jacek Poniedziałek jako Natan, Justyna Wasilewska jako Wiera, Wiktoria Gorodeckaja jako Beata, Bartlomiej Topa, a także aktorzy młodego pokolenia: Agata Łabno jako Kaja, Marta Piętka jako Nika, Jakub Pruski jako Błażej i Mikołaj Śliwa jako Gajos.

O serialu

Akcja sześcioodcinkowego serialu rozgrywa się na zamożnym osiedlu, gdzie pozostająca w bliskich relacjach lokalna społeczność wiedzie spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce.

„Zachowaj spokój” to dynamiczny, pełen zwrotów akcji thriller, który, choć nie jest kontynuacją „W głębi lasu”, pokaże dalsze losy kilku bohaterów z pierwszej ekranizacji Harlana Cobena.

„Niezwykle się cieszę, że kolejna z moich książek zostanie przeniesiona na ekran przez utalentowanych polskich twórców – mówi Harlan Coben, autor powieści Zachowaj spokój. – Mam nadzieję, że widzowie w Polsce i na całym świecie będą śledzić pełne zwrotów akcji losy bohaterów z takim samym zaciekawieniem, jak robili to w przypadku W głębi lasu. Cieszę się, że poznają nowych bohaterów, granych przez Magdalenę i Leszka, ale także dowiedzą się, jak potoczyły się losy Laury i Pawła”.

Twórcy

Reżyseria: Michał Gazda i  Bartosz Konopka
Scenariusz: Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.
Produkcja:  ATM Grupa

Premiera serialu na Netflix zaplanowana jest na 2022 rok.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje