ATM grupa

MENU

Zobacz oficjalny zwiastun serialu „W głębi lasu”!

Chcesz wiedzieć co się stało wtedy w lesie? Zobacz oficjalny zwiastun „W głębi lasu”! Serial na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena, wyprodukowany przez ATM Grupę, już 12 czerwca na Netflix!

O serialu

„W głębi lasu” to historia pełna tajemnic, a ich rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i Laury Goldsztajn.

Bohaterowie osadzeni są w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi
otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

Obsada i ekipa

W obsadzie serialu znaleźli się również: Adam Ferency, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura.

W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler („U kryta gra”), a producentami wykonawczymi – Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. „W głębi lasu” to kolejna, obok brytyjskiej serii „The Stranger” oraz hiszpańskiego „El Inocente”, współpraca między Cobenem a Netflix.

Reżyserują Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka.

Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis.

Zapraszamy do oglądania serialu od 12 czerwca!

 

Film wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje