ATM grupa

MENU

Absolutni debiutanci – zobacz zwiastun naszego serialu dla Netflixa!

Już za chwileczkę… Od 25 października na Netfliksie będzie można oglądać, wyprodukowany przez ATM Grupę, serial Absolutni debiutanci! To pełna emocji opowieść o dorastaniu, poszukiwaniu wolności, spełnianiu marzeń, ale przede wszystkim o wyborach, które nieodwracalnie oddzielają nastoletnie życie od dorosłości. Zobacz zwiastun!

Absolutni debiutanci, sześcioodcinkowy serial autorstwa Kamili Tarabury i Niny Lewandowskiej, to kolejna produkcja ATM Grupy dla Netflixa. Tym razem już nie na podstawie powieści Harlana Cobena, ale oparta na oryginalnym pomyśle.

O serialu

Absolutni debiutanci to odważna opowieść o sile przyjaźni, młodzieńczych miłościach, uczuciach, fascynacjach i wybuchających namiętnościach, jak również o pragnieniu bliskości i akceptacji niezależnie od wieku. Młodzieńcze niepokoje i marzenia głównych bohaterów przeplatają się z burzliwymi historiami rodziców, którzy sami próbują odnaleźć pasję i spełnienie.

Lato, polskie morze. Dziewiętnastoletnia Lena i jej najlepszy przyjaciel Niko, którzy dzielą wspólną pasję do kina, tego właśnie lata odkryją, że łączy ich nie tylko hobby… Są nad morzem, gdzie kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej. Wtedy na horyzoncie pojawia się nieznajomy z obozu sportowego – wolny i  buntowniczy Igor. We troje przeżyją zachwyt, pożądanie i całkowitą, nieskrępowaną wolność. To będą ostatnie takie wakacje.

Obsada i ekipa

W rolach głównych debiutują aktorzy młodego pokolenia: Martyna Byczkowska (Skazana, W głębi lasu), Bartłomiej Deklewa  (Sexify 2, BringBackAlice)  i Jan Sałasiński (Zielona granica).

Rodziców zagrali: Katarzyna Warnke, Piotr Witkowski, Anna Krotoska oraz Andrzej Konopka.

Reżyseria: Kamila Tarabura, Katarzyna Warzecha
Scenariusz:  Nina Lewandowska, Kamila Tarabura, Jędrzej Napiecek
Zdjęcia: Tomasz Naumiuk
Produkcja: ATM Grupa
Producentka: Magdalena Zielska

PREMIERA: 25 października 2023

 

.

Galeria zdjęć

fot. Robert Pałka / Netflix
Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X