ATM grupa

MENU

„Ojciec Mateusz”: Kobylicka poznaje przystojnego sąsiada

W najbliższym odcinku („Czarna peleryna”, emisja w czwartek 6 kwietnia o 20.30 w TVP 1) Ewa Kobylicka (Edyta Olszówka) pozna Wojtka Schillera (Jakub Wesołowski). Przystojny mężczyzna okaże się lekarzem i… sąsiadem Ewy.

Wojtek od samego początku nie będzie krył, że atrakcyjna policjantka wpadła mu w oko. Dla niej będzie on jednak podejrzanym w śledztwie dot. Czarnej Peleryny.

Na szczęście sprawa szybko się wyjaśni i będzie mogła traktować go jak sympatycznego sąsiada z góry.

Ich spotkania będą coraz częstsze.  W odcinku 223. „Przypadkowa druhna” Kobylicka wpadnie na nowego sąsiada zbiegając po schodach. – Dokąd pani tak pędzi? Znowu jakiś zamaskowany wariat grasuje po Sandomierzu? – spyta Schiller. – Zapomniałam kwitka z pralni, a zaraz zamykają. Muszę odebrać sukienkę na ślub… – wytłumaczy się Ewa. Mężczyzna zmartwi się, gdyż pomyśli, że to atrakcyjna policjantka wychodzi za mąż. Na szczęście jednak szybko jednak okaże się, że panną młodą jest koleżanka Ewy. Wojtek oddycha z ulgą. – Zrobiłem zapasy cukru, gdyby pani jednak chciała pożyczyć…

Następnym razem spotkają się również na klatce schodowej, ale okoliczności będą już inne. Zmęczona Ewa wraca z pracy, a Wojtek przychodzi do niej pożyczyć… cukier.

Przecież kupił pan na zapas – zdziwi się policjantka. – Z całym szacunkiem, ale wygląda pani, jakby potrzebowała pogadać – powie Schiller. – Wolałabym pomilczeć… – To też potrafię – zapewni ją Wojtek.

„Czarna peleryna” w czwartek o 20.30 w TVP 1.

Galeria zdjęć

Fot. Marzena Stokłosa
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy