ATM grupa

MENU

Absolutni debiutanci

Reżyseria: Kamila Tarabura, Katarzyna Warzecha

Scenariusz:  Nina Lewandowska, Kamila Tarabura, Jędrzej Napiecek

Zdjęcia: Tomasz Naumiuk

Produkcja: ATM Grupa

Producentka: Magdalena Zielska

W rolach głównych: Martyna Byczkowska (Skazana, W głębi lasu)Bartłomiej Deklewa  (Sexify 2, BringBackAlice i Jan Sałasiński (Zielona granica).

Rodziców zagrali: Katarzyna Warnke, Piotr Witkowski, Anna Krotoska oraz Andrzej Konopka.

Emisja: Netflix, od 25 października 2023

 

Opis

Absolutni debiutanci to odważna opowieść o sile przyjaźni, młodzieńczych miłościach, uczuciach, fascynacjach i wybuchających namiętnościach, jak również o pragnieniu bliskości i akceptacji niezależnie od wieku. Młodzieńcze niepokoje i marzenia głównych bohaterów przeplatają się z burzliwymi historiami rodziców, którzy sami próbują odnaleźć pasję i spełnienie.

Lato, polskie morze. Dziewiętnastoletnia Lena i jej najlepszy przyjaciel Niko, którzy dzielą wspólną pasję do kina, tego właśnie lata odkryją, że łączy ich nie tylko hobby… Są nad morzem, gdzie kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej. Wtedy na horyzoncie pojawia się nieznajomy z obozu sportowego – wolny i  buntowniczy Igor. We troje przeżyją zachwyt, pożądanie i całkowitą, nieskrępowaną wolność. To będą ostatnie takie wakacje.

Absolutni debiutanci, sześcioodcinkowy serial autorstwa Kamili Tarabury i Niny Lewandowskiej, to kolejna produkcja ATM Grupy dla Netflixa. Tym razem już nie na podstawie powieści Harlana Cobena, ale oparta na oryginalnym pomyśle.

Galeria zdjęć

Wideo

Nagrody

Obrazek Nagrody
2023
Nominacja do Paszportów Polityki 2023 dla Kamili Tarabury i Niny Lewandowskiej w kategorii Film
Obrazek Nagrody
2024
Nominacja do Odkryć Empiku 2023 w kategorii Film dla Kamili Tarabury i Katarzyny Warzechy
Obrazek Nagrody
2024
Nominacja do Polskich Nagród Filmowych ORŁY w kategorii Najlepszy filmowy serial fabularny
Poleć znajomemu:

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X