Tytuł: Lombard. Życie pod zastaw

Producent wykonawczy: Studio A

Producenci: Anna Skowrońska, Marzena Śliwa-Fijołek

Kierownik produkcji: Grzegorz Turzański

Emisja: TV Puls. Emisja: od 4 września poniedziałek – piątek (39 odcinków)

W rolach głównych: Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Agata Szafrańska, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Grażyna Domaszewicz i in.

Gatunek: Serial obyczajowy

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, a często także niebezpieczne. Idealne do pokazania w serialu. „Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w środowisku właścicieli lombardu – absolutna nowość na rodzimym rynku telewizyjnym.

Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie będą stanowić wątki kolejnych odcinków. Widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności: będą to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, którym brakuje na imprezę i zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu chętnie zaglądają złodzieje i policjanci, a także zwariowani poszukiwacze okazji. Serial będzie w każdym odcinku prezentował inną historię, nierzadko kryminalną, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych.

Przydatne linki

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook