ATM grupa

MENU

Telekamery 2019: „Ojciec Mateusz” i „Lombard. Życie pod zastaw” nagrodzone!

Nasze produkcje znalazły się w zaszczytnym gronie uhonorowanych Telekamerami Tele Tygodnia 2019. Prestiżowe statuetki trafiły do rąk producentów i ekip seriali „Lombard. Życie pod zastaw” (TV PULS) oraz „Ojciec Mateusz” (TVP 1).

W 22. już plebiscycie czytelników Tele Tygodnia w kategorii serial fabularno-dokumentalny zwyciężył „Lombard. Życie pod zastaw”, serial produkowany przez Telewizję Puls i Studio A (spółka zależna ATM GRUPA).

Z kolei „Ojciec Mateusz” triumfował w plebiscycie już po raz trzeci. Serial realizowany od 2008 r. (pokazywany na antenie TVP 1) zdobył Telekamerę w 2011 w kategorii: serial cotygodniowy oraz w 2017 w kategorii najlepszy serial. W 2019 czytelnicy Tele Tygodnia ponownie uznali „Ojca Mateusza” za najlepszy serial minionego roku. Trzy statuetki oznaczają, że w przyszłym roku serial uhonorowany zostanie Złotą Telekamerą – najbardziej prestiżową telewizyjną nagrodą, która oznacza jednak, że nie będzie już mógł brać udziału w plebiscycie. – Nagrody i uznanie, to zasługa świetnego zespołu, który tworzymy od prawie 12 lat – powiedziała Katarzyna Anczarska, producentka serialu. – Nasza produkcja jest chwalona za profesjonalizm, doskonałą organizację zdjęć, atmosferę na planie i pasję, z jaką ekipa realizuje kolejne odcinki. To wszystko przekłada się na popularność i doskonałą oglądalność serialu. Mamy nadzieję, że jeszcze długo będziemy tworzyć nowe historie Ojca Mateusza.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na nasze produkcje.

Fot. AKPA/Piotr Podlewski

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje