ATM grupa

MENU

PREMIERA kalendarza ATM Grupy 2022! Zobacz zdjęcia

INFORMACJA PRASOWA

ATM Grupa to największe niezależne studio produkcyjne w Polsce, wielokrotnie nagradzane, specjalizujące się w produkcji fabularnej. W naszym portfolio mamy też projekt fotograficzny, z którego jesteśmy szczególnie dumni. To kalendarz. Wyjątkowy, bo do współpracy zapraszamy najlepszych fotografów w Polsce i największe gwiazdy świata filmu.

Kalendarz na 2022 rok jest już naszą 6. edycją. Tym razem zdjęcia zgodziła się zrobić Aldona Karczmarczyk – ceniona fotografka z niemal 25-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w fotografii fashion & beauty, a motyw przewodni tego wydania wpisuje się w aktualny teraz temat akceptacji swojego ciała. Aktorzy zaproszeni przez nas do współpracy: Bartosz Gelner, Gabriela Muskała, Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Jacek Koman, Katarzyna Warnke, Janusz Chabior, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Mirosław Zbrojewicz, Marianna Gierszewska, Piotr Trojan, Magdalena Boczarska – zgodzili się odsłonić przed nami. Stanęli przed obiektywem Aldony Karczmarczyk niemal całkiem nadzy i opowiedzieli o tym, co lubią, a czego nie w swoim wyglądzie.

Wcześniej do współpracy przy kalendarzu zaprosiliśmy m.in. Jacek Porembę (przed jego obiektywem stanęli m.in. Danuta Stenka, Kinga Preis, Daniel Olbrychski, Artur Żmijewski; 👉 zobacz zdjęcia: http://kalendarz.atmgrupa.pl/), Roberta Wolańskiego (sfotografował m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Andrzeja Grabowskiego, Ewę Kasprzyk, Łukasza Simlata i innych; 👉 zobacz zdjęcia: http://kalendarz.atmgrupa.pl/2019/) czy duet Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik (fotografowali m.in. Leszka Lichotę, Urszulę Dudziak, Bartłomieja Topę czy Kamillę Baar-Kochańską; 👉 zobacz zdjęcia: http://kalendarz.atmgrupa.pl/).

Kalendarz ATM jest wydarzeniem wyłącznie artystycznym, nie czerpiemy z niego dochodów.
Takie od samego początku było założenie prezesa ATM Grupy, Andrzeja Muszyńskiego, który jest pomysłodawcą kalendarza i który osobiście wybiera fotografów i aktorów do kolejnego wydania. Co roku drukujemy kilkaset sztuk kalendarza, które rozsyłane są do naszych współpracowników i kontrahentów oraz do dziennikarzy. Kilka egzemplarzy kalendarza (z autografami gwiazd) przekazywanych jest na aukcję WOŚP.

ZOBACZ wszystkie zdjęcia TU

Galeria zdjęć

fot. Aldona Karczmarczyk
Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje