ATM grupa

MENU

„Power Couple”. O czym jest nowy show wyprodukowany przez nas dla TVN?

Już 20 marca w TVN będzie można oglądać nowy show wyprodukowany przez ATM Grupę. Na czym polega „Power Couple”?

Formuła programu

„Power Couple” to izraelski format reality. Polska edycja od marca będzie emitowana na antenie TVN. Formuła programu polega na tym, że kilka par mieszka ze sobą przez jakiś czas w jednym domu. Pary te wystawione są nie tylko na niedogodności życia pod jednym dachem z innymi, ale także na różne wyzwania.

W polskiej wersji pojawi się 7 par: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili. Przez trzy tygodnie to właśnie oni będą mieszkać razem w jednej willi, a my w 10 odcinkach zobaczymy, jak radzą sobie z postawionymi przed nimi zadaniami.

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, dla kobiet i dla par. Podczas męskiego „pojedynku” każda z pań obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym, kto zostanie, i będzie grał dalej, a kto wróci do domu.

Program poprowadzi dziennikarz Olivier Janiak.

Produkcja: ATM Grupa
Emisja: w soboty o godz. 20.00, począwszy od 20 marca 2021 roku, TVN

 

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje