ATM grupa

MENU

Gramy i pomagamy! ATM Grupa wspiera walkę z koronawirusem

Przed nami tygodnie, które w większości spędzimy w domowym zaciszu. Chcąc umilić wszystkim wytrwanie w samoizolacji, marka Żywiec, jako sponsor trasy „Męskie Granie”, razem z Onetem i artystami, zdecydowała się zorganizować cykl online’owych koncertów, stanowiących chwilę wytchnienia w tym trudnym czasie. Pierwsze wydarzenie z cyklu „Męskie Granie w domu” odbędzie się już w niedzielę o godz. 20:30. Dla internetowej publiczności na Onet.pl zagra „Sorry Boys”. ATM Grupa wspiera tę akcję udostępniając sprzęt niezbędny do realizacji nagrań!

Koncertowi i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy, którą organizuje siepomaga.pl

https://www.siepomaga.pl/koronawirus

Już setki tysięcy osób wsparło walkę z epidemią koronawirusa i przekazało pieniądze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. Dołącz do oglądania, posłuchaj świetnej muzyki i pomóż w leczeniu innych.

By zachować wszelkie środków ostrożności i spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii , koncerty odbędą się w na żywo, z domów artystów przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i ekipą ATM Grupy realizującą koncerty.

Przed drzwi artystów zostanie dostarczony dokładnie zdezynfekowany sprzęt, który każdy z ich zainstaluje samodzielnie korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny z ograniczoną do minimum ekipa (pracującą w maseczkach i rękawiczkach) wypuści miksowany na żywo materiał.

Spędź niedzielny wieczór z nami. Przyłącz się!

Wkrótce informacje o kolejnych koncertach.
Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje