ATM grupa

MENU

Oglądasz „Złoto Bałtyku”? Ten program jest dla Ciebie! „Faceci ze stali” od 28 listopada na HISTORY

Niespożyta energia, pasja, niezwykłe pomysły i świetne rzemiosło musiały w końcu eksplodować! Tak powstał program Faceci ze stali, który od 28 listopada będzie można oglądać na kanale HISTORY.

Tomasz Ołdziejewski, guru bursztynnictwa z pomorza i Artur Szyngwelski, jeden z najlepszych polskich knifemaker’ów, poznali się dzięki programowi Złoto Bałtyku. Ich dzieła, łączące stal z bursztynem, zdobyły już ogromne uznanie. „Kując żelazo póki gorące” postanowili ruszyć w Polskę, żeby poznać tajniki warsztatu najlepszych kowali w kraju i wykorzystać je w nowych niezwykłych projektach.

„Siła HISTORY Channel w Polsce tkwi w lokalnych produkcjach. One natomiast zawdzięczają sukces charyzmatycznym bohaterom. W Facetach ze stali łączymy trzy niesamowite osobowości i wyjątkowe pasje. Tomasz Ołdziejewski razem z Arturem Szyngwelskim odwiedzą pracownię Trollsky’ego i stworzą niezwykłe dzieło na specjalne zamówienie. Jestem więcej niż pewna, że ta niesamowita mieszanka talentu, charyzmy i profesjonalizmu przypadnie do gustu naszym widzom. Bardzo wierzę w ten format i wierzę również, że odcinek pilotażowy spotka się z dobrym odbiorem”, mówi Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji i kreacji w A+E Networks.

W pilotażowym odcinku Tomasz i Artur przejadą pół Polski, aby zrealizować wyjątkowe zamówienie. Trafią na Śląsk, do pracowni Michała Trollsky’ego, gdzie wykonają wysadzany bursztynami sztylet ze stali damasceńskiej na specjalne zamówienie… kolekcjonerki noży.

Ekipa

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Sambor Wilk

KIEROWNIK PRODUKCJI: Zuzanna Małycha

PRODUCENT KREATYWNY: Dorota Danielak

PRODUCENT NADZORUJĄCY: Katarzyna Burzawa

PRODUCENT KREATYWNY I MERYTORYCZNY HISTORY Channel: Agnieszka Kubiak

PRODUCENT WYKONAWCZY: ATM GRUPA S.A.

EMISJA: wtorek (od 28 listopada), godz. 21:30, HISTORY Channel

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje