Ekipa tego serialu nie mogła zawieść swoich fanów, którzy przyzwyczaili się już do tego, że poniedziałkowe wieczory spędzają w towarzystwie Moniki Boreckiej. Trwają właśnie prace nad kolejną serią, opowiadającą o życiowych perypetiach atrakcyjnej producentki. Wiosną na antenie TVN zobaczycie nowe odcinki „Drugiej szansy”.

A o tym właśnie, że ekipa wróciła na plan, poinformowały trzy, jakże ważne dla tej produkcji osoby: producentka Dorota Kośmicka-Gacke i dwie, grające główne role aktorki: Małgorzata Kożuchowska oraz Maja Ostaszewska.

Dorota Kośmicka zdradziła na swoim profilu facebookowym, że ona, reżyser oraz operator dokumentują obiekty, w których będą rozgrywały się kolejne plany. Niedługo po niej dobrą nowinę fanom serialu przekazała Maja Ostaszewska (Lidia Rak). Obok zdjęcia z serialowej garderoby napisała, że nie tylko rozpoczęły się prace na planie 3. serii, ale do ekipy dołączył Bartek Opania. Aktorka pokazała również fotografię, na której ona i nowy bohater mają wspólne sceny… Czy to zwiastuje poważne zmiany w życiu Lidki? Z kolei najnowsze zdjęcie, które zdradza przy okazji gorący news pokazała serialowa Monika Borecka. Otóż Małgosia zamieściła na swoim profilu FB fotografię z planu, na której pozuje razem z Bartkiem Świderskim (Marcin Kryński) i Bartłomiejem Topą (Adam Svensson). Ten ostatni ma nową fryzurę. Robi wrażenie…

Przypomnijmy, że bohaterką tej produkcji, za realizację której odpowiada ATM GRUPA, jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), producentka filmowa i agentka gwiazd. Pewnego dnia jej życie legło w gruzach. Od tamtej pory próbuje na nowo poukładać sobie nie tylko sprawy osobiste, ale i odbudować karierę.

Premiera trzeciego sezonu planowana jest na wiosnę 2017 roku. Tymczasem „Drugą szansę” można oglądać w poniedziałki o 21.30 w TVN.

W materiale wykorzystaliśmy zdjęcia z FB Mai Ostaszewskiej i FB Małgorzaty Kożuchowskiej.

 

Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy