Zbliżamy się do końca pierwszego sezonu hitu Czwórki! Co w tym tygodniu wydarzy się w serialu „Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny”?

Paulina Wach dochodzi do siebie po niedawnym postrzeleniu. Skraca zwolnienie lekarskie i za namową Karoliny wraca na służbę. Kowalski ma dla Wach specyficzną pamiątkę po tamtych dramatycznych wydarzeniach.

Aspirant Walczak będzie musiał przeprowadzić również prywatne śledztwo. Ktoś wszedł pod jego nieobecność do mieszkania i zostawił mu jednoznaczną wiadomość: jego zdjęcie z wypalonymi oczami. Aby dowiedzieć się więcej, Walczak prosi o pomoc Kowalskiego. Sęk w tym, że lista osób która mogła chcieć zaszkodzić Walczakowi, jest dość długa…

Tymczasem Stasiak spędził noc z Marią. Przybylska nie jest pewna, czy dla niego znaczyło to tyle samo co dla niej. Choć oboje starają zachować dyskrecję, Kowalski zauważa czułe gesty Stasiaka wobec Marii. Podejrzewa, że policjantów łączy coś więcej niż praca. Co gorsza gdy Przybylską odwiedzają w jej kawalerce siostra z dziećmi oraz ojciec, drzwi otwiera im półnagi Stasiak. Czy taki ukrywany romans ma szansę przerodzić się w coś więcej? Zapraszamy na przedostatni tydzień z naszymi kryminalnymi!

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” od poniedziałku do czwartku o 20.00 w Czwórce.

Fot. Gosia Stasiewicz
Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy