Po raz kolejny grająca rolę Moniki Boreckiej, Małgorzata Kożuchowska, zdecydowała, że swoją popularność i zaufanie, jakim obdarzyli ją telewidzowie, wykorzysta w szlachetnym celu. Wesprze „Dzień Dobrej Szansy”, który organizowany będzie między 23 a 25 listopada.

Małgosia jest jedną z pomysłodawczyń tej akcji, której idea narodziła się na planie serialu. Adresowana jest do mam samotnie wychowujących dzieci. Jak łatwo sobie wyobrazić, borykają się one z wieloma kłopotami. Na pomoc Małgosi oraz ekipy serialu mogą liczyć bardzo konkretne, młode mamy. Dokładnie te, które mieszkają ze swoimi dziećmi w warszawskim Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”.

Ta wspaniała inicjatywa organizowana jest nie tylko przy wsparciu ekipy serialu „Druga szansa”, ale i programu ,,Dzień Dobry TVN”. Na czym dokładnie będzie polegać „Dzień Dobrej Szansy”?

Wszystko zaczęło się od listów, jakie do redakcji programu przysłały mieszkające w „Etezji” mamy. Można je przeczytać na stronie www programu „DDTVN”. Napisały w nich m.in. czego im najbardziej brakuje i o jakich upominkach marzą najmłodsi mieszkańcy ośrodka. Za sprawą „Dnia Dobrej Szansy” te właśnie pragnienia mogą się spełnić.

Przez 3 dni (23, 24 i 25 listopada) w kawiarence „Dzień Dobry TVN” (która znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Marszałkowskiej 76), Małgosia oraz inni członkowie ekipy serialu „Druga szansa” będą przygotowywać specjalne paczki w upominkami, jakie trafią do mieszkających w „Etezji”. Dzieciaki i ich mamy otrzymają je dokładnie 6 grudnia. Z okazji Mikołajek.

Jeśli i wy chcecie pomóc, możecie pojawić się w kawiarence programu „DDTVN” i podarować coś dla mieszkanców ośrodka. Najbardziej potrzebne są: środki czystości,  żelazko na parę, helikopter z klocków Lego, duży pluszak, grająca zabawka, mop, wiadro, szczotka i szczotka z szufelką, zabawka interaktywna, skarbonka, cukierkowa pościel, okładka na telefon, mikrofalówka, ręczniczki, zestaw do golenia, suszarka do włosów, bramka interaktywna do strzelania goli, zabawka edukacyjna, zestaw kosmetyków do makijażu, grający ,,chodzik – pchacz”, słodkości, wózki dla lalek w kolorze różowym, zabawka typu mówiący bobas, komplet pościeli z Myszką Miki, puzzle 3D, namiot do zabawy dla dzieci, zabawka typu „zwierzątko” (która wydaje dźwięki), parowar, materac do łóżeczka dziecka (rozmiar 120 cm x 60 cm), nebulizator, nawilżacz powietrza, lalka, kucyk, ciastka, mleko, mata edukacyjna, leżak, dywan ,,Disney”, pościel „Disney”, zamrażarka o pojemności 100-200 l, zorganizowanie radio-węzła. Możecie również wesprzeć ośrodek finansowo: SPiIS PEKAO S.A. o/W-wa, nr 12 1240 6218 1111 0000 4620 3258 z dopiskiem „Ośrodek Etezja”.

Nie zapominajcie o kolejnych odcinkach serialu. Emisja w każdy poniedziałek, na antenie TVN, o godz. 21.30

Fot. TVN/J.Sosiński
Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy