Człowiek-orkiestra? Tak można powiedzieć o grającym w „Drugiej szansie” Ksawerego, Maćku Musiałowskim. Jego praca na planie tej produkcji, która podbiła serca widzów i doczeka się trzeciej serii, to nie jedyne zajęcie aktora. Maciej od kilku lat jest etatowym i często obsadzanym aktorem jednej z najlepszych scen w Polsce. Występuje na deskach wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol. Gra tam m.in. w spektaklach „Bohater” i „Liżę twoje serce”.

Do tego wszystkiego jest jeszcze studentem ostatniego roku Łódzkiej Szkoły Filmowej, czyli legendarnej filmówki. I to ona właśnie, szczególnie w ostatnich tygodniach zajmowała mu najwięcej czasu. 22 października odbędzie premiera dyplomowego przedstawienia, które przygotowane zostało przez Maćka i pozostałych studentów z jego roku. To spektakl „Diabeł” na motywach dramatu Johna Osborne’a. Tym bardziej istotny dla aktora, że jest to pierwsze wystawienie tego tekstu w Polsce. Trzymamy kciuki za tę rolę i gratulujemy dyplomowego – miejmy nadzieję – sukcesu.

Tymczasem, Maćka oraz pozostałych aktorów serialu „Druga szansa” możecie oglądać w każdy poniedziałkowy wieczór o godzinie 21.30 na antenie TVN.

Fot. TVN/J. Sosiński, kadry z serialu Druga szansa
Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy