To niesamowite wyróżnienie dla twórców tego serialu oraz ATM Grupy. Ekipa „Drugiej szansy”, której nowe odcinki już od września na antenie TVN, pojawili się na zakończonym niedawno festiwalu „Dwa Brzegi” w Kazimierzu nad Wisłą.

Przypomnijmy, ze impreza od lat przyciąga rzesze miłośników filmowych wrażeń. Od samego początku kieruje nią legenda telewizji, piękna dziennikarka, która o kinie wie wszystko – Grażyna Torbicka.

W tym roku, po raz pierwszy, odbyło spotkanie dedykowane serialom. „Drugą szansę” reprezentowali: grająca główną bohaterkę, Monikę – Małgorzata Kożuchowska oraz Bartek Świderski, którego możemy oglądać w roli doktora Marcina Kryńskiego. Pod „wodzą” producentki Doroty Kośmickiej – Gacke wzięli udział w dyskusji poświęconej kondycji polskich seriali.

Po zakończeniu części oficjalnej, ekipa „Drugiej szansy” jeszcze długo nie mogła opuścić Kazimierza. To przez fanów, którzy i tym razem nie zawiedli. Aktorzy oraz producentka rozdali dziesiątki autografów i fotografowali się z widzami.

Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy