Serialowa Monika Borecka z „Drugiej Szansy”, Małgorzata Kożuchowska już nie raz udowodniła, że lubi nie tylko serialowe, filmowe oraz teatralne wyzwania. Niedawno aktorka zaangażowała się w bardzo nietypowy projekt.

Wraz z innymi, świetnymi artystami – m.in. Wojciechem Malajkatem i Krystyną Jandą – wsparła projekt, którego inicjatorem i pomysłodawcą jest inny aktor, Krzysztof Czeczot. Małgosia wzięła udział w słuchowisku „Biblia Audio”. Pomysł ten zakłada nagrywanie kolejnych fragmentów Starego i Nowego Testamentu. Nie tylko przez aktorów. Mogą wziąć w nim udział pozostali, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tego typu przedsięwzięciu.

Twórcy tego niecodziennego słuchowiska przewidują rejestrację blisko 110 godzin nagrania, rozpisanego na ponad 300 interpretujących oraz muzyków. Będzie to największa na świecie i jedyna w swoim rodzaju dźwiękowa adaptacja Biblii.

Na swoim profilu FB aktorka podziękowała autorowi pomysłu: – Korzystając z okazji gratuluję inicjatorowi i sercu tego projektu – Krzysztofowi Czeczotowi – napisała.

Dostępny jest już fragment nagrania, przygotowany przez Małgorzatę. Polecamy

Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy