Gwiazdy serialu TVN, którego nowe odcinki zobaczycie już we wrześniu, wspierają potrzebujących. Po raz kolejny włączyli się w znaną od lat akcję „Szlachetna Paczka” i namawiają do tego, aby zostać liderem tej pięknej inicjatywy.

Paweł Domagała, Maja Ostaszewska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Herman, Rafał Królikowski i Monika Mariotti sfotografowali się wspólnie na planie serialu, trzymając w dłoniach tabliczki z hasłem: „Zostań Liderem”.

Do 22 lipca na terenie całej Polski można zgłaszać swój udział w tym programie. Ma on na celu wyłonienie kolejnych osób, które będą – poprzez swoje umiejętności i wiedzę – wspierać oraz rozwijać ideę akcji „Szlachetna Paczka” .

Do zadań Lidera należy przede wszystkim lokalne, całoroczne zarządzanie projektem – Szlachetną Paczką lub Akademią Przyszłości. To Lider rekrutuje zespół wolontariuszy i koordynuje jego pracę, dociera do ubogich rodzin i dzieci z problemami, oraz wspólnie z wolontariuszami łączy potrzebujących z darczyńcami, którzy przygotowują pomoc – piszą na stronie internetowej organizatorzy tego projektu.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie: www.szlachetnapaczka.pl

Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy