Niekwestionowany hit Czwórki, którego widownia pod koniec emisji poprzedniej serii sięgała 1,9 mln osób, 2 marca wznawia premiery w swoim stałym paśmie – od poniedziałku do czwartku o godz. 19.00.

Czwarty sezon „Policjantek i policjantów” rozpocznie się serią niezwykle dramatycznych wydarzeń.  Uprowadzona posterunkowa Ola stoczy pojedynek na śmierć i życie z wyjątkowo niebezpieczną psychopatką. Dojdzie także do tragedii, która wywróci życie komendy miejskiej do góry nogami i która dopiero z czasem zacznie ujawniać swoje drugie dno.

Pozytywny, choć zupełnie nieoczekiwany, obrót przybiorą natomiast niektóre wątki damsko-męskie. Z całą pewnością fani serialu nie będą mogli narzekać na nudę w życiu swoich ulubionych bohaterów: przed nimi awanse, nowe perspektywy, czekające na rozwiązanie tajemnice z przeszłości, a także bolesne odkrycia oraz kolejne problemy rodzinne i zawodowe.

Funkcjonariuszom nie zabraknie też wyzwań na służbie. W nowej serii m.in.: sprawa prokuratora-oszusta, historia tajemniczego zaginięcia ciała z prosektorium, porwanie małego dziecka z samochodu, próba samobójcza młodziutkiej blogerki modowej, problem bezdomnej rodziny oraz  wiele zaskakujących wątków, które napisze samo życie i które po raz kolejny utwierdzą policjantów w przekonaniu, że pomysłowość ludzka nie zna granic…

Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy